AKTUALNOŚCI

Pszczółki w Centrum Spotkania Kultur.

14 marca 2019 roku dzieci z grupy Pszczółek wzięły udział w warsztatach kulturalno - edukacyjnych "Retro Bajka" w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W sali kinowej dzieci obejrzały film pod tytułem "Reksio wybawca" , potem przeszły do sali plastycznej gdzie wykonały swoje maski teatralne. Na koniec warsztatów dzieci bawiły się w sali sensorycznej.

8 marca świętujemy Dzień Kobiet.

8 marca 2019 roku w przedszkolu uroczyści obchodzony był Dzień Kobiet. Dla dziewczynek z grupy Pszczółek niespodziankę przygotował Mateuszek wręczając każdej z nich samodzielnie wykonany kwiatek z pachnącą świeczką, a Staś dla koleżanek przyniósł piękne róże. Słodkie niespodzianki dla swoich koleżanek z grupy Tygrysków przygotował Aleksander i Roni. Dziewczynki z grupy Słoneczek cukierkami poczęstował Antoś oraz słodką niespodziankę dla kobiet małych i dużych z tej grupy przygotowali Rodzice.

W najmłodszej grupie też było bardzo uroczyście, wszystkim koleżankom z Motylków róże wręczył Danielek, zaś cukierkami poczęstował Jeremi.

Dodatkowo jeszcze wszyscy chłopcy grupy Słoneczek i Tygrysków zrobili piękne kolorowe kwiaty dla swoich koleżanek i pań.

Wszystkie dziewczynki i panie dziękują naszym małym Mężczyznom za życzenia i pamięć.

Przedszkolaki w Bibliotece.

5 marca 2019 roku przedszkolaki odwiedziły bibliotekę .

Nasze dzieci na konkursie "Poznajemy świat matematyki".

6 marca 2019 roku dwóch reprezentantów naszego przedszkola z grypy Tygrysków wzięło udział w eliminacjach X edycji konkursu matematycznego „Poznajemy świat matematyki”, który odbył się w auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie. Nasi mali matematycy byli bardzo zadowoleni z wyników swojej pracy, ponieważ jak stwierdzili udało im się zrobić wszystkie zadania. Czekamy z niecierpliwością na rozstrzygnięcie konkursu z nadzieją, jak to było w ubiegłym roku, na udział w finale.

Przygody Calineczki.

5 marca 2019 roku wszystkie przedszkolaki obejrzały przedstawienie „Przygody Calineczki” w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego Efekt z Białegostoku. Podczas spektaklu było wiele humorystycznych scen, dlatego też było dużo śmiechu i radości. Po spektaklu aktorzy przeprowadzili rozmowę dotyczącą bohaterów bajki, podczas której dzieci wykazały się dużą wiedzą.

Urodziny Karinki,

5 marca 2019 roku Karinka z grupy Pszczółek obchodziła 6 urodziny. Koleżanki i koledzy życzyli pomyślności oraz aby uśmiech zawsze gościł na Jej buzi.

Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech Karinko długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
bo dziś są Twoje urodzinki”.

Warsztaty matematyczne w Tygryskach.

1 marca 2019 roku grupa Tygrysków brała udział w warsztatach matematycznych „Potrafię liczyć”. Dzieci podczas zabaw dydaktycznych doskonaliły umiejętność liczenia, dodawały i odejmowały oraz rozwiązywały zadania. Pomimo, iż niektóre z nich były trudne, to jednak nasze przedszkolaki doskonale sobie z nimi radziły.

Warsztaty konstrukcyjne w Słoneczkach i Tygryskach.

28 lutego i 1 marca 2019 roku dzieci z grupy Słoneczek i Tygrysków uczestniczyły w warsztatach konstrukcyjnych „Ruszamy w odległy kosmos”. Dzieci zbudowały bardzo ciekawe pojazdy kosmiczne. Mali budowniczy byli bardzo zadowoleni ze swoich wspaniałych budowli.

Tłusty czwartek w przedszkolu.

28 lutego 2019 roku zgodnie tradycją w przedszkolu obchodzony był tłusty czwartek. Dzieci ze smakiem konsumowały pączki, a także faworki przyniesione przez Mamę Michałka ze Słoneczek – dziękujemy.

Prace Pszczółek.

28 lutego 2019 roku Pszczółki poznały ciekawą technikę plastyczną wydrapywankę na czarnym papierze. Dzięki czemu powstały bardzo ciekawe, kolorowe scenki z bajki „Kopciuszek”, które dzieci dodatkowo ubarwiały dodając elementy z plasteliny.

Motylki poznają kosmos.

27 lutego 2019 roku grupa Motylków podczas zabaw poznała jak wygląda kosmos. Dzieci obserwowały modele planet oraz wszystkie chętnie przebierały się w strój astronauty.

Urodziny Antosia.

26 lutego 2019 roku piąte urodziny obchodził Antoś z grupy Słoneczek. Koledzy i koleżanki składali „Solenizantowi” najserdeczniejsze życzenia.

Wiele gwiazdek jest nocą na niebie,

Tyle samo życzeń Antosiu dla Ciebie.

Dużo zdrówka i radości,

moc uśmiechu niech na Twej buzi gości”.

Urodziny Stasia.

25 lutego 2019 roku Staś z grypy Pszczółek obchodził swoje 7 urodziny. Koleżanki i koledzy życzyli „Solenizantowi” pomyślności, dużo prezentów, fajnych kolegów i koleżanek w szkole oraz samych szóstek.

W Twoje Stasiu urodzinki
życzymy Ci wesołej minki.
W szkole ocen celujących,
w domu skrzatów sprzątających”.

Warsztaty konstrukcyjne w Pszczółkach.

22 lutego 2019 roku grupa Pszczółek uczestniczyła w warsztatach konstrukcyjnych „Ruszamy w odległy kosmos”. Dzieci zbudowały statek kosmiczny, orbitę, skafander dla kosmonauty, ufoludka, astronautę oraz robota kuchennego. Mali budowniczy byli bardzo zadowoleni ze swoich wspaniałych budowli.

Urodziny Kajtusia.

22 lutego 2019 roku Kajtuś z grupy Tygrysków obchodził 4 urodziny. „Solenizantowi” koleżanki i koledzy z grupy składali serdeczne życzenia.

Nie tylko życzenia
dla Ciebie Kajtusiu mamy
również wiele całusów
bo Cię Kochamy!”

Warsztaty matematyczne w Pszczółkach.

21 lutego 2019 roku grupa Pszczółek uczestniczyła w warsztatach matematycznych „Upływający czas-historyjka obrazkowa”. Najstarsze przedszkolaki ćwiczyły poprawne posługiwanie się określeniami wczoraj, dzisiaj, jutro. Poprzez zabawy dydaktyczne, wykonywanie zadań na tablicy interaktywnej, sudoku z zegarami – konkurencja pomiędzy dwoma zespołami, wycinanie z papieru zegara i naklejanie wskazówek, tak aby pokazywały pełną godzinę nabywały umiejętność odczytywania pełnych godzin na zegarze. Ponadto dzieci układały z gotowych elementów zegar, który zabrały ze sobą do domu i będzie im odmierzał czas.

Ferie w rytmie zumby.

Dzieci podczas ferii uczestniczyły w zajęciach zumby prowadzonych przez instruktora tańca. Nasze przedszkolaki dowiodły, że że taniec jest dla nich wielką przyjemnością oraz, że nawet połączenie tańca z aerobikiem zainspirowanym latynoskimi rytmami nie jest w stanie obniżyć poziomu ich energii. Podczas zajęć dzieci ćwiczyły układy taneczne do różnych piosenek, np: Chocolate, Paradise, Baby shark, Chu chu ua, Taki taki.

Dzień kota w przedszkolu

19 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień kota. Dzieci obejrzały film „Kot”, dzięki któremu bliżej poznały różne rasy kotów, ich zwyczaje, sposoby pielęgnacji oraz ciekawostki z ich życia, a także bawiły się przy piosenkach oraz odgadywały zagadki związane z kotami.

Wszystkie przedszkolaki wzięły udział w warsztatach „Mój kotek” podczas których malowały i ozdabiały drewnianą sylwetę kota oraz opowiadały o swoim kotku.

Warsztaty matematyczne w Tygryskach.

18 lutego 2019 roku grupa Tygrysków uczestniczyła w warsztatach matematycznych „Wesoły pociąg”. Dzieci podczas gier dydaktycznych i zabaw uczyły się grupowania i segregowania przedmiotów według kilku cech oraz tworzenia zbiorów. Miały także wiele okazji do porównywania przedmiotów, obrazków i wyszukiwania w nich podobieństw i różnic.

Urodziny Kamilki.

15 lutego 2019 roku w grupie Tygrysków było bardzo wesoło bo Kamilka obchodziła 5 urodziny. Wszystkie dzieci składały Jej serdeczne życzenia.

Dzień radosny, dzień jedyny
dziś są Twoje Kamilko urodziny,
Z serca składamy Ci życzenia
dużo szczęścia, miłych gości

moc uśmiechów i radości,

Przedstawienie Krasnal rozrabiaka.

15 lutego 2019 roku w przedszkolu gościł Teatr Jana Brzechwy z Lublina. Dzieci obejrzały pełną humoru sztukę „Krasnal rozrabiaka”. Było dużo śmiechu i radości. Chętne dzieci brały udział w przedstawieniu przebierając się w kolorowe kostiumy z czego były bardzo dumne.

Walentynki w Bajkolandii.

14 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu uroczyście obchodzone były Walentynki. Przedszkolaki przygotowały swoim kolegom i koleżankom niespodzianki, które wkładały do walentynkowej poczty. Było wiele radości, kiedy skrzynka pocztowa została otwarta i adresaci otrzymali swoje niespodzianki. Dzieci ubrane na czerwono wzięły udział w walentynkowej dyskotece, którą w rytmie zumby prowadził instruktor tańca. Tańcom i pląsom towarzyszył radosny entuzjazm.

Dzień numeru 112.

11 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu obchodzony był Dzień Numeru 112. Dzieci słuchając piosenek, biorąc udział w zabawach, interaktywnej grze edukacyjnej „Miś. Numer alarmowy 112” zaznajomiły się z numerem alarmowym 112 oraz zapoznały się z zadaniami służb ratowniczych, atrybutami ludzi, których pracą jest ratowanie życia innych oraz dowiedziały się o potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach i sposobach radzenia sobie z nimi.

Urodziny Olusia.

8 lutego 2019 roku Oluś obchodził 6 urodziny. Koledzy i koleżanki z grupy Tygrysków składały „Solenizantowi” najserdeczniejsze życzenia.

Do zabawy mnóstwa siły,
Żeby każdy dzień był miły,
Pełen śmiechu i radości,
Stu urodzinowych gości,
Aut, klocków i pluszaków,
Stu prezentów, stu buziaków,
Zdrowia szczęścia i słodyczy grupa Tygrysków życzy.

Przedszkolaki obchodzą dzień pizzy.

8 lutego 2019 roku dzieci z grupy Tygrysków i Pszczółek były na wycieczce w Pizzerii Dominium w Galerii Orkana. Nasze najstarsze przedszkolaki obserwowały jak wyrabia się ciasto na pizzę oraz samodzielnie dobierały składniki, a następnie po upieczeniu degustowały ją. Pomimo, iż niektóre dzieci oznajmiały, że nie lubią pizzy, to jednak, ta przez nich samodzielnie zrobiona bardzo im smakowała.

Międzynarodowy dzień pizzy obchodziły także dzieci z młodszych grup. W przedszkolu ze smakiem degustowały ciepłą chrupiącą pizzę. Mniam, mniam jaka była smaczna.

Urodziny Ronisia.

7 lutego 2019 roku Roniś z grupy Tygrysków skończył 5 lat. „Solenizantowi” koleżanki i koledzy z grupy składali serdeczne życzenia.

Roni dziś wielki dzień Twojego święta
każdy „Tygrysek” o Tobie pamięta
więc z okazji urodzin
składamy Ci moc życzeń:
uśmiechu, zdrowia, radości,
mnóstwa prezentów i gości.

Koncert muzyczny.

5 lutego 2019 roku dzieci uczestniczyły w koncercie muzycznym „Łyżwy, sanki-zimowanki”muzyczne zimowe obrazki w wykonaniu artystów z Centrum Rozwoju Dziecka w Lublinie. Przedszkolaki poznały różne instrumenty perkusyjne

Konkurs plastyczny Anioły.

Reprezentanci naszego przedszkola brali udział w konkursie plastycznym z cyklu Szczodraki 2018/2019 „Anioły” organizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury SM Czechów. Pierwsze miejsce zajął nasz najmłodszy uczestnik Kacperek z Motylków, 2 miejsce Lila z grupy Słoneczek, natomiast wyróżnienie zdobył Eryk z grupy Słoneczek i Agnieszka z grypy Tygrysków.

Gratulujemy naszym przedszkolakom.

Awanturka z leśnego podwórka.

4 lutego 2019 roku grupa Słoneczek, Tygrysków i Pszczółek obejrzała sztukę „Awanturka z leśnego podwórka” w wykonaniu artystów teatru Teatrowo ToiOwo z Bielska Białej, która wystawiona była w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Awanturka z leśnego podwórka” to pełna przygód i humoru bajka dla najmłodszych. Dzieci brały czynny udział w przygodach leśnych bohaterów. Dowiedziały się, że wzajemna miłość i szacunek są najważniejsze w życiu, a zgoda pozwala przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.

Przedstawienie bardzo się dzieciom podobało.

Urodziny Michasi.

4 lutego 2019 roku Michasia obchodziła 6 urodziny. Koleżanki i koledzy z grupy Pszczółek oraz wszystkie dzieci z naszego przedszkola składały „Solenizantce” najserdeczniejsze życzenia.

W dniu tak pięknym i wspaniałym,

życzymy Michasi sercem całym,

moc uśmiechów i radości,

zdrowia, szczęścia, pomyślności.

Niech w takim dniu jak ten,

wszystkie troski umkną hen”.

Urodziny Marcelka.

4 lutego 2019 roku Marcelek z grupy Motylków obchodził 3 urodziny. Nasze maluchy życzyły Koledze dużo zdrowia, dużo zabawek i fajnych kolegów i koleżanek.

Nie tylko życzenia
dla Ciebie Marcelku mamy
również wiele całusów
bo Cię Kochamy!”

Warsztaty konstrukcyjne w Słoneczkach i Pszczółkach.

31 stycznia 2019 roku dzieci z grupy Słoneczek i Pszczółek uczestniczyły w warsztatach konstrukcyjnych. Korzystając z zestawu klocków Mammutico konstruowały „Tor przeszkód dla odważnych”. Przedszkolaki zbudowały bardzo różnorodne i trudne do pokonania tory przeszkód.

Urodziny Danielka.

31 stycznia 2019 roku Danielek z grupy Pszczółek obchodził 7 urodziny. „Dostojnemu Solenizantowi” koleżanki i koledzy z grupy składali serdeczne życzenia.

Urodzinki, urodzinki,
wszyscy robią słodkie minki
żyj nam Danielku długo i szczęśliwie,
pomyśl czasem o wszystkich „Pszczółkach” mile.

Warsztaty matematyczne w Pszczółkach.

31 stycznia 2019 roku grupa Pszczółek uczestniczyła w warsztatach matematycznych „Misio uczy nas programowania”. Dzieci zapoznały się z wyglądem ozobota, dowiedziały się jak należy go uruchamiać oraz w jaki sposób porusza się i dlaczego zmienia kolory. Następnie przystąpiły do tworzenia tras, które ozobot miał za zadanie pokonać i sprawdzały, czy wykonuje ich polecenia. Mały robot, a przysporzył najstarszym przedszkolakom wiele radości.

Turniej Tańca Towarzyskiego.

Siedem par z z naszego przedszkola wzięło udział w Turnieju Tańca Towarzyskiego dla Par Początkujących, który odbył się 27 stycznia 2019 rok w Niedrzwicy Dużej. Nasze pary taneczne bardzo dobrze się zaprezentowały zajmując trzy pierwsze miejsca i cztery drugie. Dzieci otrzymały puchary i dyplomy.

Język angielski w Tygryskach.

Podczas zajęć języka angielskiego Tygryski z wielkim zainteresowaniem korzystały z kolorowych materiałów dydaktycznych, które znajdują się w zestawie Time for English. Dzieci bardzo lubią uczyć się podczas zabawy i konkretnego działania.

Bal karnawałowy w Bajkolandii.

29 stycznia 2019 roku w przedszkolu odbył się bal karnawałowy „U pani Zimy”, który prowadzili animatorzy Fundacji Rozwiń Skrzydła proponując dzieciom różnorodne tańce i pląsy. Dzieci przebrane były za postacie ze znanych bajek. Na balu między innymi można było spotkać wróżki, księżniczki, biedronki, rycerzy, piratów, psa Scooby Doo, Spajder-Mana, Hulka, strażaka Sama, Piotrusia Pana, Elzę, Myszkę Miki, jednorożca oraz wiele innych kolorowych postaci. Nasze przedszkolaki zachwycone były proponowanymi przez z panią Zimę i renifery zabawami i tańcami.

Nawet nasze najmłodsze Motylki wspaniale bawiły się na swoim pierwszym przedszkolnym balu.

Warsztaty przyrodniczo-kulinarne.

25 stycznia 2019 roku wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach przyrodniczo-kulinarnych „Ile życzeń spełnia złota rybka ?”. Dzieci słuchały bajki „O rybaku i złotej rybce”, dowiedziały się do czego służy samowar, obserwowały ryby akwariowe oraz samodzielnie wykonały sałatkę jarzynową z tuńczykiem, która bardzo im smakowała.

Babciu, dziadziu poczytaj mi w przedszkolu.

25 stycznia 2019 roku w ramach akcji „Babciu, dziadziu poczytaj mi w przedszkolu” w grupie Słoneczek gościła babcia Wiktorii. Do czytania dzieciom przyniosła książkę z cyklu Na polach i łąkach „Motyl”. Dzięki tej książeczce dzieci poznały etapy rozwoju motyla .

Słoneczka dziękują Babci Wikuni za przeczytanie pięknej bajki i słodką niespodziankę.

Urodziny Wiktorii.

23 stycznia 2019 roku Wiktoria z grupy Słoneczek skończyła 4 lata. Z okazji urodzin dzieci życzyły koleżance „dużo zdrowia, kolorowych baloników, wiele radości oraz otrzymania w prezencie fajnych lalek”.

Urodziny Justysi i Piotrusia.

22 stycznia 2019 roku w grupie Motylków panował radosny nastrój, bo Justynka i Piotruś obchodzili swoje 3 urodziny. Wszystkie maluchy złożyły koleżance i koledze najserdeczniejsze życzenia. Nasi mali Solenizanci byli bardzo dumni siedząc na „tronie” w koronie na głowie.

Dzień Babci i Dziadka.

22 stycznia 2019 roku w Domu Kultury LSM w Lublinie odbyła się uroczystość z okazji wyjątkowego święta w roku jakim jest Dzień Babci i Dziadka. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły oraz grały na instrumentach perkusyjnych. Wiele emocji dostarczył występ naszych maluchów, które z powodzeniem debiutowały na dużej scenie.

Przedszkolaki na uroczystość przygotowały upominki, które wręczyły swoim Babciom i Dziadkom jako wyraz wdzięczności za okazywaną miłość.

Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadkom za wspólnie spędzone chwile i życzymy aby radość, zdrowie i pomyślność towarzyszyły Państwu każdego dnia.

Babciu, Dziadku wnuki mówią wam w sekrecie,

że kochają Was najmocniej na świecie”.

Babciu, dziadziu poczytaj mi w przedszkolu.

21 stycznia 2019 roku grupę Słoneczek odwiedziła Babcia Jędrusia, która czytała dzieciom książkę M. Strzałkowskiej „Tydzień” wypożyczoną przez starszego wnuka, a naszego absolwenta Leona.

Babcia w trakcie czytania pytała jaki będzie kolejny dzień tygodnia, a dzieci udzielały poprawnych odpowiedzi.

Dziękujemy za czas poświęcony naszym przedszkolakom, miłą atmosferę i smaczne ciasteczka.

Warsztaty konstrukcyjne w Tygryskach.

18 stycznia 2019 roku grupa Tygrysków uczestniczyła w warsztatach konstrukcyjnych „Lodowe zamki”, podczas których dzieci konstruowały różnorodne budowle z klocków Mammutico.

Warsztaty matematyczne w Tygryskach.

18 stycznia 2018 roku grupa Tygrysków uczestniczyła w warsztatach matematycznych „Rozwiązujemy problemy”. Dzieci podczas eksperymentowania i zabaw dydaktycznych zdobywały doświadczenia w zakresie określania przyczyn i skutków zdarzeń oraz ustalania ich kolejności – co wydarzyło się wcześniej, a co później?

Akcja Babciu dziadziu poczytaj mi w przedszkolu.

18 stycznia 2019 roku w ramach akcji „Babciu, dziadziu poczytaj mi w przedszkolu” w grupie Słoneczek gościła babcia Liluni. Do czytania dzieciom wspólnie z wnuczką wybrały książkę

"Barbie z Jeziora Łabędziego". Jest to bajka ze wspaniałą muzyką P. Czajkowskiego, dlatego też Lila pomagała babci w czytaniu włączając muzykę stosownie do czytanego fragmentu książki.

Słoneczka dziękują Babci Lili za przeczytanie pięknej bajki i słodką niespodziankę.

Warsztaty konstrukcyjne w Słoneczkach.

16 stycznia 2019 roku grupa Słoneczek uczestniczyła w warsztatach konstrukcyjnych „Zimowe lodowe zamki”, podczas których dzieci z dużych klocków Mammutico budowały zamki dla Elzy i dla św. Mikołaja.

Akcja Babciu dziadziu poczytaj mi w przedszkolu.

17 stycznia 2019 roku w grupie Słoneczek gościła Babcia Kai, która zgodnie z wyborem wnuczki przyniosła do czytania bajkę „Śpiąca królewna”. Przedszkolaki z zainteresowaniem śledziły los pięknej królewny, na którą rzuciła klątwę mściwa wróżka.

Babcia przyniosła dla dzieci słodką niespodziankę.

Dziękujemy Babci Kai za udział w akcji „Babciu, dziadziu poczytaj mi w przedszkolu” oraz za ciekawą interpretacje, barwny i obrazowy sposób przeczytania bajki.

Przygotowujemy prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Babciu, dziadziu poczytaj mi w przedszkolu.

16 stycznia 2019 roku w naszym przedszkolu w grupie Pszczółek zainaugurowana została akcja „Babciu, dziadziu poczytaj mi w przedszkolu”. Jako pierwsza do czytania naszym przedszkolakom zgłosiła się Babcia Julci. Wspólnie z Wnuczką do czytania wybrały wiersze Jana Brzechwy, które Julka bardzo lubi. Dzieciom też bardzo się one podobały, pomimo iż niektóre z nich znały, to jednak słuchały ich z wielkim zainteresowaniem.

Dziękujemy Babci Julci za poświęcenie czasu naszym najstarszym przedszkolakom i stworzenie ciepłej i miłej atmosfery.

Warsztaty konstrukcyjne w Słoneczkach.

16 grudnia 2019 roku grupa Słoneczek uczestniczyła w warsztatach konstrukcyjnych „Zimowe lodowe zamki”, podczas których dzieci z dużych klocków mammutico budowały zamki dla Elzy i dla św. Mikołaja.

Czy śnieg jest czysty ?.

16 grudnia 2019 roku grupa Słoneczek uczestniczyła w warsztatach konstrukcyjnych „Zimowe lodowe zamki”, podczas których dzieci z dużych klocków Mammutico budowały zamki dla Elzy i dla św. Mikołaja.

Pomóż dzieciom przetrwać zimę.

Od 26 listopada do 19 grudnia 2018 roku nasze przedszkole brało udział w akcji charytatywnej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Dary złożone przez dzieci i rodziców zostały w dniu 20 grudnia 2018 roku przekazane do magazynów akcji.

Dziękujemy Dzieciom i Państwu Rodzicom za hojność i pomoc potrzebującym dzieciom.

Dziękujemy także pani Monice za zaangażowanie i koordynowanie akcji.

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to, kim jest

i nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

Przedszkolaki przygotowują ozdoby choinkowe.
Spotkanie opłatkowe w przedszkolu.

20 grudnia 2017 roku w przedszkolu odbyło się spotkanie opłatkowe dla dzieci i pracowników przedszkola. Wszyscy nawzajem składali sobie życzenia i dzielili się opłatkiem.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, by ten szczególny czas w roku upłynął w radości i pokoju, w gronie rodziny i najbliższych. Aby świąteczna atmosfera trwała jak najdłużej, a radość i optymizm towarzyszyły w każdym dniu Nowego Roku.

Jasełka w Motylkach
Jasełka w Słoneczkach.
Jasełka w Pszczółkach.

17 grudnia odbyły się jasełka w grupie Pszczółek.

Jasełka w Tygryskach.

Archiwum

Tutaj możesz zobaczyć aktualności z lat poprzednich.
to top button