AKTUALNOŚCI

Warsztaty w Pszczółkach - "Jesteśmy wynalazcami".

18 marca 2021 roku dzieci z grupy Pszczółek bawiły się w wynalazców. Pracowały w trzech grupach, każda z nich nad innym wynalazkiem. Najstarsze przedszkolaki zrobiły elektrownię, „Junior”, która będzie wytwarzać prąd, segregować śmieci i produkować jedzenie dla psów, a także „Nieprzewracalny teleskop” do oglądania gwiazd z funkcją gotowania oraz „Robota dentystę”, który będzie pokazywał dzieciom jak myć i leczyć zęby.

Warsztaty badawcze w Bajkolandii - "Magiczne farby".

18 marca 2021 roku dzieci ze wszystkich grup brały udział w warsztatach badawczych „Magiczne farby”, podczas których obserwowały jak zakraplanie wody kolejnymi kolorami farb zmienia wzory i ułożenie kolorów względem siebie. Następnie przedszkolaki malowały zanurzając w wodzie, na powierzchni której pływała farba, papierowe sylwety jajek. Było wiele radości i zdziwienia, ponieważ każdemu dziecku udało się wyczarować inny wzór.

Tygryski zakładają kącik wiosenny.
Wiosenne gałązki- Motylki.
Dzień św. Patryka w Bajkolandii.

17 marca 2021 roku w przedszkolu obchodzony był Dzień świętego Patryka. Przedszkolaki dowiedziały się gdzie leży Irlandia oraz kim był św. Patryk, a także poznały gry i zabawy Irlandzkich dzieci, np. „Tęczowy wyścig” i „Gdzie jest skrzat ?”. Podczas zajęć wykonały maskę skrzata, koniczynki, podkowy i maskę garnek złota, uczyły się tańca jig, przeprowadzały tęczowe eksperymenty oraz wędrujące kolory.

Dzień matematyki w Bajkolandii - Tygryski.

12 marca 2021 roku w naszym przedszkolu obchodzony był Dzień Matematyki pod hasłem „Z matematyką za pan brat, już od najmłodszych lat”. We wszystkich grupach odbyły się konkursy matematyczne. Dzieci rywalizowały ze sobą w zespołach lub indywidualnie. Wszystkie dobrze radziły sobie z zadaniami i starały się wypaść jak najlepiej.

Przedszkolaki liczyły, porównywały liczebność zbiorów, układały rytmy, dodawały i odejmowały, nazywały i układały figury geometryczne oraz uzupełniały rosnący ciąg liczbowy.

Przy ocenie pod uwagę brana była poprawność oraz czas wykonania zadania.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody w zależności od zajętego miejsca.

Gratulujemy sukcesów naszym małym matematykom.

Zabawy kolorami w Motylkach.
Dzień matematyki w Bajkolandii.

12 marca 2021 roku w naszym przedszkolu obchodzony był Dzień Matematyki pod hasłem „Z matematyką za pan brat, już od najmłodszych lat”. We wszystkich grupach odbyły się konkursy matematyczne. Dzieci rywalizowały ze sobą w zespołach lub indywidualnie. Wszystkie dobrze radziły sobie z zadaniami i starały się wypaść jak najlepiej.

Przedszkolaki liczyły, porównywały liczebność zbiorów, układały rytmy, dodawały i odejmowały, nazywały i układały figury geometryczne oraz uzupełniały rosnący ciąg liczbowy.

Przy ocenie pod uwagę brana była poprawność oraz czas wykonania zadania.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody w zależności od zajętego miejsca.

Gratulujemy sukcesów naszym małym matematykom.

Wiosenne bazie Pszczółek.
Bajkowe kukiełki Słoneczek.

Grupa "Słoneczek" wykonała kukiełki z kul styropianowych do bajki "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków.

Warsztaty konstrukcyjne w Bajkolandii.

8, 9 i 11 marca 2021 roku grupa Słoneczek, Tygrysków i Pszczółek uczestniczyła w warsztatach konstrukcyjnych „Podróż do tajemniczego zamku”, dzieci podczas zabaw dydaktycznych poznały zamki zbudowane w różnych stylach  architektonicznych. Przedszkolaki w grupach budowały wymyślone przez siebie zamki, a następnie opowiadały o swoich budowlach oraz wspólnie budowały mosty, które połączą ich zamki.

Wirusy i bakterie - prace Motylków.
Dzień Psa - portrety psa zrobione przez Tygryski.
Prace Tygrysków - Przebiśniegi.
Prace Słoneczek - Przebiśniegi.
Motylki- dzień kobiet.
Dzień Kobiet w Przedszkolu.

8 marca 2021 roku z okazji Dnia Kobiet chłopcy zrobili dla pań i dziewczynek kwiatki, złożyli życzenia i śpiewali sto lat. Ponadto dziewczynki z Motylków otrzymały diadem, zaś z Pszczółek słodki upominek od Michałka w postaci piernikowego serca i bukiet pięknych kwiatów z bibuły od Antosia.

Wszystkie dzieci zrobiły laurki, które z okazji dzisiejszego święta wręczą swojej mamie.

Dzień Dentysty w Przedszkolu.

5 marca 2021 roku w przedszkolu obchodzony był Dzień Dentysty. Dzieci wysłuchały pogadanki „Jak dbamy o higienę jamy ustnej?, obejrzały prezentację „U dentysty”, obserwowały techniki mycia zębów oraz korzystając ze sztucznej szczeki i szczoteczki ćwiczyły właściwe mycie zębów, a także wykonały prace plastyczne, np. „Buzi a pełna zdrowych zębów”, rozwiązywały quiz dotyczący zdobytej wiedzy. Słoneczka otrzymały certyfikat „Mam zdrowe zęby”.

W ramach realizacji akcji „Coś zdrowego i dobrego” otrzymały książeczkę „Przygody kózki Danki”.

Pingwinek w marcową pogodę - prace Motylków.

5 marca 2021 roku po kilkudniowej pracy Motylkom udało się ukończyć pracę nad książkę „Pingwinek w marcową pogodę”. Dzieci samodzielnie tworzyły historię pingwinka przyklejając gotowe elementy, wydzierając oraz rysując kolejne sceny. Gdy już wszystko było gotowe przedszkolaki prezentowały swoje książki i przedstawiały przygody głównego bohatera.

Malowanie muzyką - prace Słoneczek.
Kolorowe parasole - prace Motylków.
Prace Tygrysków - Kosmos.
Robimy zakupy - zajęcia z języka angielskiego.

3 marca 2021 roku w związku z realizacją tematu „Robimy zakupy” dzieci podczas zajęć języka angielskiego, bawiąc się ćwiczyły słownictwo i zwroty dotyczące robienia zakupów oraz zamawiania wybranych potraw w restauracji.

Prace Słoneczek- grzechotki.

2 marca 2021 roku dzieci z grupy Słoneczek z plastikowych kubków i grochu wykonały grzechotki, na których akompaniowały do śpiewanej przez siebie piosenki, pt „Orkiestra”.

Rozstrzygniecie konkursu.

Wyniki konkursu „Gdzie mieszka bohater z mojej bajki lub baśni?”

2 marca 2021 roku komisja konkursowa dokonała oceny prac, które wpłynęły na konkurs plastyczny „Gdzie mieszka bohater z mojej bajki lub baśni” organizowany przez Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia w Lublinie.

W związku z tym, że na konkurs wpłynęły także prace przestrzenne, komisja konkursowa postanowiła dokonać oceny prac w dwóch kategoriach: prace plastyczne płaskie, prace plastyczne przestrzenne.

Komisja konkursowa brała przede wszystkim pod uwagę samodzielność wykonania, pomysłowości i oryginalność pracy oraz zastosowaną technikę plastyczną.

Wyniki konkursu

Prace płaskie:

I miejsce - Natalia F. Przedszkole Niepubliczne                     Bajkolandia w Lublinie

II miejsce - Antoni W. Przedszkole Król Maciuś I                    w Lublinie

III miejsce - Izabela K. Przedszkole nr 25 w                              Lublinie oraz Marija G.   Prywatne                        Dwujęzyczne Przedszkole Motylek                      w Lublinie

Wyróżnienie:

1. Julia M. Przedszkle nr 25 w Lublinie

2. Aleksandra W. Przedszkole nr 5 w Lublinie

3. Karolina G. Prywatne Dwujęzyczne                   Przedszkole Motylek w Lublinie

Prace przestrzenne

I miejsce - Natalia K. Przedszkole Król Maciuś I                   w Lublinie

II miejsce - Antoni K. Przedszkole Niepubliczne                    Bajkolandia w Lublinie

III miejsce - Ignacy T. Przedszkole Król Maciuś I                      w Lublinie

Wyróżnienie

1. Nel D. Przedszkole Król Maciuś I w Lublinie

Prosimy o zgłaszanie się do Przedszkola Niepublicznego Bajkolandia w Lublinie po odbiór dyplomów i nagród.

I miejsce - Antoni W. Przedszkole Król Maciuś I                   w Lublinie

II miejsce - Natalia K. Przedszkole Król Maciuś I                    w Lublinie

Informacja.

Informujemy ,że od 1 marca 2021 roku mamy wolne jedno miejsce dla dziecka , urodzonego w 2016 lub w 2017 roku.

Eksperyment w Pszczółkach - Wybuch wulkanu.

26 lutego 2021 roku dzieci z grupy Pszczółek wspólnie z panią Magdą przeprowadziły eksperyment „Wybuch wulkanu” wykorzystując sodę, ocet i paprykę w proszku.

Dzień dinozaura w Bajkolandii.
Urodziny Antosia.

26 lutego 2021 roku Antoś z grupy Pszczółek obchodził 7 urodziny. Koleżanki i koledzy zaśpiewali Mu sto lat oraz życzyli zdrowia, dużo zabawek, fajnych kolegów i koleżanek, szóstek w szkole. Dzieci razem z panią zrobiły Antosiowi koronę, w której wyglądał jak prawdziwy król.

Warsztaty matematyczne w Tygryskach.

25 lutego 2021 roku grupa Tygrysków uczestniczyła w warsztatach matematycznych „Uczymy się mierzyć”, podczas których wykorzystany został wiatrak matematyczny. Dzieci za pomocą patyczków, klocków, sznurka, stóp, dłoni, kroków mierzyły długość wstążek oraz porównywały wyniki mierzenia. W czasie matematycznych zabaw dydaktycznych porównywały także paski papieru, swój wzrost i wielkość różnych przedmiotów w sali.

Urodziny Kacperka.

25 lutego 2021 roku Kacperek z grupy Motylków obchodził 3 urodziny. Panie zrobiły Mu koronę, w której wyglądał jak prawdziwy król, a Motylki wspólnie przygotowały urodzinową laurkę. Wszystkie maluchy złożyły Kacperkowi serdeczne życzenia.

Motylki - praca plastyczna "Lew w podróży".
Motylki - Światowy Dzień Kota.
Dzień wieloryba - Motylki.
Dieta ważna dla naszych zębów.

22 lutego 2021 roku wszystkie dzieci uczestniczyły w spotkaniu z zakresu profilaktyki stomatologicznej prowadzonym przez higienistkę Fundacji Wiewiórki Julii „Dieta-ważna dla naszych zębów”. Przedszkolaki obejrzały prezentację, podczas której dowiedziały się jakie minerały i witaminy są potrzebne, aby mieć zdrowe zęby oraz w jakich produktach spożywczych się znajdują.

Prace grupy Słoneczek.
Światowy Dzień Kota.

17 lutego 2021 roku w przedszkolu obchodzony był Światowy Dzień Kota. Dzieci oglądały prezentacje oraz filmy edukacyjne, podczas których poznały historię udomowienia kota, rasy kotów oraz ciekawostki związane z ich życiem. Śpiewały piosenki o kotach, a także zrobiły prace plastyczne, ozdabiały sylwetę kota i z papierowych talerzyków zrobiły swojego ulubionego kotka.

Najstarsze przedszkolaki na pamiątkę kociego święta otrzymały maskę kota i dyplomy za udział w Światowym Dniu Kota.

Urodziny Jasia.

16 lutego 2021 roku Jasio z grupy Tygrysków obchodził 5 urodziny. Koleżanki i koledzy życzyli Mu dużo prezentów, zdrowia, fajnych zabawek. Tygryski przygotowały dla niego koronę, którą z dumą nosił na głowie.

Urodziny Kamilki.

15 lutego 2021 roku z okazji 7 urodzin Kamilki z grupy Pszczółek dzieci zaśpiewały jej 100 lat i życzyły Jej zdrowia, szczęścia, dużo prezentów, szóstek w szkole oraz aby nie zachorowała na koronawirusa. Koleżanki i koledzy przygotowali dla Kamilki kartkę urodzinową oraz wybrali dla Niej wiersz.

Najlepsze życzonka,

dużo zdrówka i słonka.

Humoru dobrego, życia kolorowego.

I wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń”.

Światowy Dzień Wieloryba- prace Słoneczek.
Motylki poznają kosmos.

15 lutego 2021 roku dzieci z grupy Motylków przez cały tydzień poznawały kosmos. Najmłodsze przedszkolaki zbudowały rakietę, którą wybrały się w pełną przygód podróż na księżyc. W czasie pobytu na księżycu było bardzo wesoło, dzieci bawiły się i tańczyły przy piosence „Pan Kleks w kosmosie”. Po zabawach zabrały się do pracy i z masy plastycznej zrobiły księżyc oraz statki kosmiczne, którymi chciałyby wrócić na Ziemię.

Walentynki w przedszkolu.

12 lutego 2021 roku w naszym przedszkolu uroczyście obchodzone były Walentynki. Przedszkolaki przygotowały swoim kolegom i koleżankom niespodzianki, które wkładały do walentynkowej poczty. Było wiele radości, kiedy skrzynka pocztowa została otwarta i adresaci otrzymali swoje niespodzianki. Dzieci ubrane na czerwono wzięły udział w walentynkowych zabawach w ramach realizacji projektu „Zdrowo i sportowo”. Podczas konkurencji pomiędzy poszczególnymi grupami dzieci składały pocięte serca, rzucały balonem do dużego serca oraz układały według wzoru rytmy. Zabawom towarzyszył radosny entuzjazm. Każda grupa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.

Urodziny Natalki.

12 lutego 2021 roku Natalka z grupy Tygrysków obchodziła 5 urodziny. Koleżanki i koledzy życzyli Jej dużo prezentów i cukierków, zdrowia, fajnych zabawek oraz aby zawsze była wesoła i uśmiechnięta.

Konkurs - "Zabawy karnawałowe".

11 lutego 2021 roku grupa Słoneczek wzięła udział w konkursie „Zabawy karnawałowe” organizowanym przez przedszkole „Dwujęzyczny Przedszkolak Akkademus”.

Słoneczkom życzymy wysokiej lokaty w konkursie.

Tłusty czwartek w Bajkolandii.
Dzień numeru 112.

11 lutego 2021 roku w przedszkolu obchodzony był Dzień Numeru Alarmowego 112. Dzieci oglądały filmy edukacyjne „Numery alarmowe”, rozwiązywały zagadki i quizy oraz wykonały prace plastyczne. Przedszkolaki brały udział w zabawach tematycznych, podczas których przebrane były w strój policjanta i pielęgniarki. Wszystkie nasze przedszkolaki już wiedzą pod jaki numer należy dzwonić aby wezwać pomoc w sytuacji zagrożenia.

Urodziny Natalki.

10 lutego 2021 roku Natalka z grupy Słoneczek obchodziła 5 urodziny. Koleżanki i koledzy życzyli Jej dużo fajnych prezentów, słodyczy, zdrowia.

Prace Motylków.
Prace grupy Słoneczek.
Prace Pszczółek.
Międzynarodowy Dzień Pizzy w Bajkolandii.

9 luty 2021 roku w związku z Międzynarodowym Dniem Pizzy dzieci poznały historię pizzy, jej rodzaje oraz składniki niezbędne do jej wykonania. Każda grupa korzystając z różnych materiałów plastycznych zaprojektowała swoją pizzę. Natomiast podczas zajęć języka angielskiego, uczestnicząc w zabawach i grach interaktywnych, dzieci poznały nowe słowa związane z przygotowaniem pizzy oraz uczyły się zamawiać pizzę posługując się językiem angielskim. Podkreślić należy, że nasze przedszkolaki bardzo dobrze sobie radziły ze składaniem zamówień.

Urodziny Zuzi.

9 lutego 2021 roku Zuzia z grupy Motylków obchodził 4 urodziny. Panie zrobiły Jej koronę, w której wyglądała jak prawdziwa królewna, a Motylki wspólnie przygotowały urodzinową laurkę. Wszystkie maluchy złożyły Zuzi bardzo serdeczne życzenia, a podczas zabaw animacyjnych Zuzia jako solenizantka rozpoczynała zabawę i w ten sposób obchodzone były urodziny.

Ciasteczka z gliny - praca plastyczna Słoneczek.
Bałwanki - prace Tygrysków.
Zajęcia matematyczne w Pszczółkach.

8 luty 2021 roku podczas zajęć matematycznych „Policz śnieżne kule” biorąc udział w grach i zabawach dydaktycznych nasze najstarsze przedszkolaki robiły z papieru kolorowe kule, liczyły je i porównywały którego koloru kul jest najwięcej. Przeliczały także bałwanki, rzucały kostką, liczyły oczka i przyporządkowywały odpowiednią do ich liczby cyfrę, a także dodawały w zakresie 10.

Bałwankowa rodzinka Tygrysków.
Konkurs "Ekoinstrument marzeń".

Każda grupa z naszego przedszkola wykonała instrumenty muzyczne na międzyprzedszkolny konkurs plastyczno - techniczny „Ekoinstrument marzeń” organizowany przez Przedszkole nr 74 w Poznaniu. Grupa Motylków zrobiła pianino, Słoneczka perkusję, Tygryski gitarę, a Pszczółki ukulele.

Nasze ciepłe ubrania.

1 lutego 2021 roku przedszkolaki na zajęciach języka angielskiego „Nasze ciepłe ubrania” projektowały różne części swojej garderoby, wieszały ją w szafie, robiły pranie, ubierały lalki oraz grały w gry dydaktyczne, podczas których poznały nowe słowa dotyczące ubrań oraz uczyły się posługiwać zwrotami dotyczącymi tej tematyki.

Wyniki konkursu Aniołek pełen dobra.

Konkurs „Aniołek pełen dobra”

Dziewięcioro dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w konkursie plastycznym „Aniołek pełen dobra” organizowanym przez Przedszkole Król Maciuś I w Lublinie. Plebiscyt na „Aniołka Facebooka” w kategorii dzieci młodsze wygrała Zuzia P. z grupy Motylków, zaś Natalka S. z grupy Słoneczek zdobyła wyróżnienie, pozostałe dzieci otrzymały dyplomy.

Gratulujemy wszystkim naszym małym artystom, a w szczególności Zuzi i Natalce dziękujemy także pani Marcie, pani Patrycji i pani Edytce za przygotowanie do konkursu.

Urodziny Marcelka.

01 lutego2021 roku Marcelek z grupy Słoneczek skończył 5 latek. Z okazji urodzin wszystkie dzieci z naszego przedszkola złożyły małemu „Solenizantowi” najserdeczniejsze życzenia. 

Dzień Babci i Dziadka w grupie Motylków.
Dzień Babci i Dziadka w grupie Słoneczek.
Dzień Babci i Dziadka w grupie Pszczółek.
Przedszkolaki poznają kształty - zajęcia z języka angielskiego.

27 stycznia 2021 roku roku przedszkolaki na zajęciach języka angielskiego „Poznajemy kształty i figury geometryczne” podczas zabaw sensorycznych, gier interaktywnych na magicznym dywanie poznały nowe słowa związane z różnymi kształtami: koło kwadrat, prostokąt, trójkąt, romb, gwiazdka i serce.

Motylki segregują śmieci

27 stycznia 2021 roku grupa Motylków uczestniczyła w zajęciach „Segregujemy śmieci” . Dzieci z wielkim zaangażowaniem wkładały odpadki do odpowiedniego pojemnika - stworka potworka. Podczas zabaw ćwiczyły umiejętność liczenia, dowiedziały się co oznacza pojęcie recyklingu, poznały kolory pojemników na odpady oraz z gazet zrobiły zaczarowane obrazki.

Dzień Babci i Dziadka w grupie Tygrysków.

27 stycznia 2021 roku w grupie Tygrysków odbyła się uroczystość z okazji wyjątkowego święta w roku jakim jest Dzień Babci i Dziadka. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły , grały na instrumentach perkusyjnych oraz przedstawiły fragmenty dwóch bajek „Śpiąca królewna” i „Czerwony Kapturek”.

Przedszkolaki na uroczystość przygotowały upominki, które wręczą swoim Babciom i Dziadkom jako wyraz wdzięczności za okazywaną miłość.

Motylki- kartki na Dzień Babci i Dziadka.
Urodziny Wikusi.

22 stycznia 2021 roku Wiktoria z grupy Pszczółek obchodziła 6 urodziny. Dzieci narysowały dla Wiktorii laurkę, zaśpiewały Jej 100 lat i złożyły życzenia, a także przygotowały wiersz urodzinowy.

Ile drzew rośnie w lesie,

Ile ciężarów siłacz niesie,

Ile uciągnie lokomotywa,

Ile włosów liczy końska grzywa,

Ile ciastek w ciastkarni,

A bułek w piekarni.

Tyle szczęścia i słodyczy

W dniu urodzin każda Pszczółka

Tobie Wikuniu życzy”.

Warsztaty badawcze w Bajkolandii.

22 stycznia 2021 roku dzieci z grupy Słoneczek, Tygrysków i Pszczółek brały udział w warsztatach badawczych „Jak powstaje śnieg?”, podczas których dzieci poznały stany skupienia wody oraz badały właściwości śniegu.

Urodziny Pawełka.

22 stycznia 2021 roku Pawełek z grupy Motylków obchodził 3 urodziny. Panie zrobiły Mu koronę, w której wyglądał jak prawdziwy król, a Motylki wspólnie przygotowały urodzinową laurkę. Wszystkie maluchy złożyły Pawełkowi bardzo serdeczne życzenia.

Przygotowanie prezentów na Dzień Babci i Dziadka w Bajkolandii.
Dzień Kubusia Puchatka.

18 stycznia 2021 roku w związku z obchodami Dnia Kubusia Puchatka dzieci słuchały opowiadań, uczyły się rymowanek, liczyły i bawiły się z Kubusiem Puchatkiem oraz degustowały miód. Przedszkolaki wycinały misie, wykonały misiowe opaski oraz układały puzzle

Kubuś Puchatek podczas śniadania odwiedził nasze najmłodsze Motylki. Dzieci idąc za tropem misia odnajdywały zadania do wykonania oraz zagadki. Za to, że były bardzo dzielne i potrafiły rozwiązać wszystkie zagadki otrzymały medale członków stumilowego lasu, w którym Mieszka Kubuś Puchatek.

Prace Motylków - " Kolorowe baloniki ".
Zdrowo i sportowo.

15 stycznia 2021 roku wszystkie dzieci w ramach realizacji projektu „Zdrowo i sportowo” wzięły udział w ćwiczeniach i zabawach ruchowych „Zima”. Przedszkolaki podczas zimowych zabaw na sali gimnastycznej przygotowywały się do zabaw na śniegu oraz miały okazję do poprawy swojej wytrzymałości i kondycji, a także przypomniały sobie zasady bezpiecznych zachowań podczas zabaw zimą.

Bal karnawałowy w przedszkolu.

14 stycznia 2021 roku w przedszkolu odbył się bal karnawałowy, który prowadziła animatorka - pani Magda proponując dzieciom różnorodne tańce, pląsy i zabawy, np. „Zgaduj zgadula”, „Kostiumowe zagadki”, „Magiczne portale”. Przedszkolaki przebrane były za postacie ze znanych bajek. Na balu między innymi można było spotkać księżniczki, wróżki, królów, piratkę strażaków, astronautę, policjantów, Nindżę, jednorożca, motylka, biedronkę, małpkę, renifera, sowę oraz wiele innych kolorowych postaci. Wszystkie dzieci zachwycone były proponowanymi zabawami i tańcami. Na przedszkolnym parkiecie królowały „Oczy zielone”, „Ruda tańczy jak szalona”, „Macarena”, „Kaczuchy”, „Despasito” oraz „Baby Shark”. Pszczółki na własne życzenie tańczyły przy piosence „Seniorita”.

Nawet nasze najmłodsze Motylki wspaniale bawiły się na swoim pierwszym przedszkolnym balu karnawałowym.

Przygotowania strojów karnawałowych na bal.
Warsztaty matematyczne w Tygryskach.

13 stycznia 2021 roku dzieci z grupy Tygrysków uczestniczyły w warsztatach matematycznych „Zabawy w liczenie”, podczas których biorąc udział zabawach, ćwiczeniach graficznych i w grach dydaktycznych, np. „Polowanie na tygrysa”, „Jeździmy windą w zaczarowanym domu” doskonaliły umiejętności liczenia w zakresie 10 oraz uczyły się rozpoznawać znaki graficzne liczb – cyfry.

Przygotowania oraz zabawa sylwestrowa w Bajkolandii.

Archiwum

Tutaj możesz zobaczyć aktualności z lat poprzednich.
to top button