OFERTA

ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU 2020/2021

Poniedziałek
Język angielski zajęcia
„S” 09.00-09.25
„M” 09.25-09.45
„T” 09.45-10.20
„P” 10.20-11.00
Warsztaty konstrukcyjne
(Pszczółki, Tygryski, Słoneczka)
Warsztaty badawcze
(Pszczółki, Tygryski, Słoneczka)
Język angielski-zabawy
„M” 11.00-11.20
„T” 11.20-11.55
„S” 11.55-12.20
„P” 12.20-13.00
Warsztaty z programowania
Pszczółki ostatni poniedziałek miesiąca
gr I 13.00-13.30
gr II 13.30-14.00
Wtorek
Język angielski zajęcia
„S” 09.00-09.25
„T” 09.25-10.00
„M” 10.00-10.20
„P” 10.20-11.00
Język angielski zabawy
„M” 11.00-11.20
„T” 11.20-11.55
„S” 11.55-12.20
„P” 12.20-13.00
Rytmika tradycyjna
„S” 09.40-10.05
„M” 10.40-11.00
„T” 10.05-10.40
„P” 09.00-09.40
Środa
Język angielski zajęcia
„S” 09.00-09.25
„M” 09.25-09.45
„T” 09.45-10.20
„P” 10.20-11.00
Język angielski zabawy
„M” 11.00-11.20
„T” 11.20-11.55
„S” 11.55-12.20
„P” 12.20-13.00
Taniec
„M” 09.30-09.45
„S” 09.45-10.00
„T” 10.00-10.30
„P” 10.30-11.00
Warsztaty matematyczne
ostatni środa miesiąca Tygryski
gr I 12.20-13.00
gr II 13.00-13.40
Czwartek
Język angielski zajęcia
„S” 09.00-09.25
„T” 09.25-10.00
„M” 10.00-10.20
„P” 10.20-11.00
Język angielski zabawy
„M” 11.00-11.20
„T” 11.20-11.55
„S” 11.55-12.20
„P” 12.20-13.00
Religia
„S” 12.15-12.30
„T” 12.30-13.00
„P” 13.00-13.30
Warsztaty matematyczne
ostatni czwartek miesiąca Tygryski
gr I 12.20-13.00
gr II 13.00-13.40
Piątek
Ćwiczenia gimnastyczne
„P” 09.15-09.45
„M” 09.45-10.00
„P” 10.00-10.30
„T” 10.30-11.00
Język angielski zajęcia
„S” 09.00-09.25
„M” 09.25-09.45
„P” 09.45-10.30
„T” 10.30-11.00
Język angielski zabawy
„M” 11.00-11.20
„T” 11.20-11.55
„S” 11.55-12.20
„P” 12.20-13.00

Plan wydarzeń na 2020/2021 rok.  

Realizowane programy:  

Programy realizowane w roku szkolnym 2020/2021

1. ,,Odkrywam siebie” Wiesława Żaba-Żabińska, Wioletta Majewska, Renata Paździo - realizowany w grupie Motylków i Słoneczek,

2. „Planeta dzieci” Barbara Dankiewicz, Beata Gawrońska, Iwona Jabłońska–Gabrysiak - realizowany w grupie Tygrysków i Pszczółek,

3.„Mimi's wheel” Carol Read - realizowany we wszystkich grupach,

4. ,,Gimnastyka to zabawa to dla zdrowia ważna sprawa” Edyta Winiarczyk - realizowany we wszystkich grupach,

5. „Mali badacze” Patrycja Habdas - realizowany w grupie Słoneczek, Tygrysków i Pszczółek.

6. Program warsztatów matematycznych Ewelina Zimnicka - realizowany w grupie Tygrysków,

7. „Każdy może być Einsteinem” program warsztatów z programowania Magdalena Fortuna – realizowany w grupie Pszczółek.

separator

Dokumenty przedszkola  

Statut

Plan pracy przedszkola 2020/2021

Procedury

to top button